Kurs przygotowawczy organizowany na Wydziale Architektury ma na celu odpowiednie przygotowanie przyszłych studentów do podjęcia nauki na kierunku Architektura Wnętrz.
Dla gości Dnia Otwartego to nie tylko sposobność zapoznania się z przebiegiem samego kursu, ale przede wszystkim możliwość porozmawiania i zadawania pytań uczestnikom kursu jak i wykładowcom Wydziału Architektury oraz okazja do przedstawienia własnej teczki prac.

korekta_teczki_01

Kurs przygotowawczy organizowany na Wydziale Architektury ma na celu odpowiednie przygotowanie kandydatów – przyszłych studentów do podjęcia nauki na kierunku Architektura Wnętrz. Kandydaci oprócz udziału w lekcjach rysunku i malarstwa kompletują swoje portfolio – teczkę prac, którą później przedstawią podczas egzaminu na pierwszy stopień studiów.

kandydaci_przy_pracy_02
Dzień Otwarty w ramach kursu skierowany jest do młodzieży w różnym przedziale wiekowym, która w bliższej bądź dalszej przyszłości planuje studia na kierunku Architektura Wnętrz. Dla gości Dnia Otwartego to nie tylko sposobność zapoznania się z przebiegiem samego kursu, ale przede wszystkim możliwość porozmawiania i zadawania pytań uczestnikom kursu jak i wykładowcom Wydziału Architektury. To niepowtarzalna okazja do przedstawienia własnej teczki prac profesjonalistom, którzy postarają się po krótce ocenić możliwości przyszłego kandydata lub wskazać kierunek, w którym powinien rozwijać swoje predyspozycje i umiejętności. To również miejsce, gdzie można rysować pod okiem wykładowców, licząc na ich ocenę.
Czym tak naprawdę jest architektura wnętrz i jaki ona ma wpływ na nasze życie? Odpowiedzi na takie, czy podobne pytania zapewne będzie można usłyszeć podczas Dnia Otwartego na kursie przygotowawczym.

 

07 czerwiec 2014 r.