1 czerwca w ramach Dnia Dziecka odbyły się w Dobrotece warsztaty pt. “Mebel dla Pupila”. Podczas akcji, młodzi uczestnicy wykonali zaprojektowane przez siebie meble dla zwierzaka domowego.

Dzieci w wieku 10-13 lat podzielone na podzespoły, przeszły cały proces produkcji mebla, aby finalnie wykonać mebel dla zwierzaka domowego. Wszystko pod okiem ekspertów z zakładu mebli wypoczynkowych KLER. Jeszcze przed niedzielą, uczestnicy przygotowali rysunki mebli, które zostały przerobione na język projektowy. Na ich podstawie w dniu warsztatów dzieci skonstruowały szkielet mebla, następnie zajęły się montażem wyściełających elementów tapicerowanych, by ostatecznie wykończyć je pokryciem skórzanym. Meble dla pupila przeszły przez takie same etapy produkcji, jak meble produkowane w firmie KLER. Dzięki temu dzieci nie tylko zaangażowały się w pracę nad tworzeniem mebli, ale także miały okazję zdobyć wiedzę o wykorzystywanych materiałach i produktach.

1-dobroteka-meble-z-dobrodzienia-DSC01362 1-dobroteka-meble-z-dobrodzienia-DSC01365 1-dobroteka-meble-z-dobrodzienia-DSC01370Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece  Meble dla pupila - warsztaty w DobroteceMeble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece Meble dla pupila - warsztaty w Dobrotece