Planowane działania stanowią kontynuację ubiegłorocznego programu, który w tym roku zostanie zrealizowany w nowych odsłonach.

1. WYSTAWA PRAC STUDENTÓW obrazująca kompletny cykl dydaktyczny dla przedmiotów projektowych (wnętrza, wystawy, mebel) na studiach I i II stopnia, w nowej przestrzeni wystawienniczej Budynku X Wydziału Architektury, Gliwice, ul. M. Strzody 10, 6-30.06.2015
2. SOBOTA DOBRZE ZAPROJEKTOWANA 6.06.2016, godz. 10.00
DRZWI OTWARTE dla kandydatów na studia na kierunku Architektura Wnętrz zorganizowane w ramach Kursu Przygotowawczego, połączone z prezentacją aktualnego programu dydaktycznego – zwiedzanie wystawy.
WARSZTATY DLA DZIECI – Projektowanie nie jest nudne – domek dla Misia, pod patronatem ew. sponsora (w trakcie uzgodnień)
3. KONKURS SWEET FOCIA Z DOBRYM DESIGNEM, w tym roku pod hasłem „n o w e i k u l t o w e”. Lista obiektów – w tym roku nie tylko architektura, ale również przedmioty użytkowe, meble itp. do uzgodnienia z prof. Irmą Koziną, na podstawie sugestii Partnerów. Mapa przedstawiona w formie puzzli zawierających obrazy-klucze dla wybranych obiektów.

Podczas otwarcia proponujemy również prezentację założeń tegorocznego konkursu wraz z prezentacją prac nagrodzonych w ubiegłym roku.